Select Page

Brothers Road: Türkçe

Biz uluslarası, dinlerarası, akran destekli bir derneğiz

Misyon ve Vizyon

Daha Az Seyahat Edilen Bir Yoldaki Kardeşler (“Kardeşler Yolu”) uluslararası, çeşitli, dinlerarası ve inanç-onaylayıcıdır. Biz emsal, kar amacı gütmeyen ve gönüllü tabanlıyız.

Misyon İfademiz

İnançlararası bir dernek olarak, arkadaş desteği sağlarız, kişisel gelişimi kolaylaştırırız ve birlikte güvenilir, destek veren topluluklar oluştururuz; bunu da kişisel ahlak, değerler, inançlar ve yaşam hedefleri ile örtüşmesine dikkat ederek yaparız.

Biz başka erkeklere erotik veya romantik yanıtlar veren erkeklerin bu yanıtlarını dönüştürmeyi , iyileşmeyi hedefleyen yaklaşımları veya kadınlarla olan ilişkilerinde huzuru yakalamalarında destek oluruz.

    Biz aynı zamanda hizmet verdiğimiz erkeklerin arkadaşları ve ailelerine de gerekli bilgileri ve desteği veririz. Ayrıca özellikle birinin cinsel sorunları, alışkanlıkları veya ihanetinden etkilenmiş olan kadınların da kişisel gelişimleri ve iyileşmelerine de yardımcı olmayı hedefleriz.

    Vizyon ifademiz

    Birbirimize saygı duyduğumuz bir dünyayı – eşcinsel, heteroseksüel, biseksüel, eşcinsel etkilenen, eski gay vb. – ve bu dünyada kendi kimliklerimizi ve yaşam tarzlarımızı seçme özgürlüğüne sahip olduğumuz ve hayatlarımızı barışçıl bir şekilde geçiriyoruz.

    Eşcinsel etkileşimlerden memnun olmayan tüm insanların cinsel ve romantik duygularını kişisel değerleri, ahlakları ve yaşam hedefleri ile şekillendirmelerine yardımcı olacak bir dünya hedefliyoruz; bunu hedeflerken, kötülüğü, korkutmayı, alay etmeyi veya diğer engelleri bırakmamayı amaçlıyoruz.