Select Page

Brothers Road: Polski

Jesteśmy międzynarodową, międzywyznaniową społecznością partnerską

„Wędrówka w męskość” („JiM”) weekendowym wydarzeniem

Rejestracja i płatność

W Europie (Polska), nasz program JiM jest prezentowany w języku angielskim, z symultanicznym tłumaczeniem (poprzez słuchawki) na język polski i niemiecki, czasami także na inne języki, jeżeli istnieje taka potrzeba.

Standardowa opłata za uczestnictwo w weekendzie JiM w Polsce wynosi 525 USD (około 470 EUR). Można uzyskać rabat za wcześniejszą rejestrację w wysokości 100 USD (około 90 EUR), jeśli zapłaci się pełną kwotę 425 USD (około 380 EUR) na minimum 6 tygodni przed weekendem JiM. W 2020 roku powyższy termin upływa w dniu 4 września.

Alternatywnie, jeżeli mężczyzna homoseksualny zarejestruje się wspólnie z heteroseksualnym przyjacielem lub członkiem rodziny, to może skorzystać z rabatu „Bracia i Przyjaciele” (Brothers & Friends). Obaj mężczyźni płacą wówczas łącznie 690 USD (około 620 EUR), co stanowi 345 USD (około 310 EUR) w przeliczeniu na jedną osobę.

Przewiń w dół, aby zobaczyć daty 2020 dla Polski lub …

Pomoc Finansowa

Oferujemy także pomoc finansową dla mężczyzn, którzy są zdeterminowani, aby wziąć udział w weekendzie JiM, ale nie stać ich na pełną opłatę.

Dostępne są dwa rodzaje pomocy finansowej:

  • Sponsoring (lub dotacje) wahają się od około 150 USD do około 290 USD, w przypadku pełnej (zwykłej) opłaty rejestracyjnej ( nie w przypadku opłaty za wczesną rejestrację)
  • Plany płatności (po uprzednim zatwierdzeniu przez Brothers Road).

Mężczyźni, którzy korzystają z rabatu za wcześniejszą rejestrację , nie kwalifikują się do sponsoringu lub planu płatności.

Zasady zwrotu kosztów

Jeśli anulujesz 30 lub więcej dni przed wydarzeniem, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Jeśli już wysłaliśmy Ci instrukcje określające lokalizację wydarzenia itp., Zwrócimy pieniądze PO WYDARZENIU poprzez odwrócenie obciążenia karty kredytowej lub debetowej.

Jeśli anulujesz WIĘCEJ NIŻ 10 dni, ale MNIEJ NIŻ 30 dni, twój depozyt (200 USD) NIE podlega zwrotowi. Zwrócimy jednak wszelkie kwoty, które zapłaciłeś powyżej tej kwoty.

Jeśli anulujesz 10 dni LUB MNIEJ przed wydarzeniem, depozyt i opłaty rejestracyjne NIE podlegają zwrotowi.

Rejestracja

Południowa Polska

16-18 października 2020

(Koło Bielska-Białej)

Otrzymuj zniżkę za wcześniejszą rejestrację do 4 września.

Zniżka dla 2 mężczyzn rejestrujących się razem

Zapłać więcej, jeśli jeszcze nie zapłaciłeś pełnej ceny

Co pokrywa opłata?

  • Pełny program (w sumie od 20 do 25 godzin pracy nad sobą z pomocą organizatorów) – głębokiej pracy osobistej podzielonej na etapy na przestrzeni 3 dni
  • Korzystanie z ośrodka, w którym odbywa się weekend JiM, podczas wszystkich zajęć
  • 2 noclegi w ośrodku
  • 6 posiłków (od kolacji w piątek do obiadu w niedzielę)
  • Dziennik osobisty oraz inne materiały z warsztatów zawierające kluczowe elementy nauczania
  • 3 po- weekendowe dodatkowe sesje (online albo telefoniczne), mające na celu przepracowanie informacji uzyskanych podczas weekendu, ponowne spotkanie uczestników, a także pomóc w integracji osobistych doświadczeń uczestników zdobytych podczas weekendu w codziennym życiu.

Opłata nie obejmuje transportu do i z ośrodka, który uczestnicy pokrywają z własnych środków.

Jeżeli potrzebujesz pomocy podczas rejestracji, prosimy pisać na adres mailowy: [email protected] .